Jdi na obsah Jdi na menu
 


Listina omluvených nepřítomností

16. 6. 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sorry

(Sarah, 13. 8. 2014 13:33)

Chci se vám omluvit, že jsem k vám byla tak nepříjemná.

Re: Sorry

(Karin, 13. 8. 2014 15:20)

Nemohu mluvit za Kate, ale já osobně jsem ochotna tuto omluvu přijmout, protože mi stejně není jasné, kvůli čemu jsme se vlastně tak hádaly. O nic nešlo. Také se omlouvám, mohla jsem být milejší.

Re: Sorry

(Kate Černobílá, 15. 8. 2014 18:43)

Vše odpuštěno a zapomenuto, vždyť to bylo jen nedorozumění. Mír!

Jsem zmatená...

(Kate Černobílá, 20. 7. 2014 8:20)

Zdravím Janču a Sarah!
Moc vám děkuji za upřímný názor a strašně moc si toho vážím. Ale ráda bych vás vyvedla z omylu ohledně našich záměrů- my nekritizujeme povídky proto, že bychom mermomocí chtěly naštvat autora, ale proto, že mu chceme pomoct. Říká se tomu konstruktivní kritika a já bych za to dala kdoví co. Ostatně, adresu mého blogu znáte, pokud se vám moje povídky nelíbí, napište to tam, napište proč a já vám budu vděčná.

A proč píšeme, že jedeme do Itálie? Copak to není jasné? Na téhle stránce jsou jen dva administrátoři. Já a Karin. Tudíž by od nás bylo správné, abychom oznámily, že odjíždíme a stránka je tudíž na omezenou dobu mimo provoz.

Navíc, já si nemyslím, že jsem "zkušená spisovatelka". Nejsem. Naopak, nikdo neřekl, ani já ne, že píšu lépe než vy. Nepíšu. Jen nechápu, proč bych vám měla lézt do zadnice a psát vám "super příběh :))))", když já tam ty chyby prostě vidím. A že otravujeme Viki? A Viki nemá klávesnici, aby nám to napsala sama? (možná že to už napsala, já jsem se teprve teď dostala k počítači a první, co jsem uviděla byly vaše komentáře, nic jiného jsem ještě nečetla)
A proč to píšeme pořád? Já osobně si myslím, že pisálka povzbudí každá zpětná vazba ke každé nové kapitole a tak vždycky upřímně napíšu, co se mi na té kapitole líbí a co ne.

A co máte proti Scorpions? Podle mě jsou úžasní a kdybyste se ptali proč si to myslím, i argumenty mám (ty samé jako Karin).
Karin si navíc může psát kde chce co chce a mít ráda kterou kapelu chce, vy s prominutím nemáte žádné právo ji kvůli tomu kritizovat. Raději přijďte s nějakými argumenty, můžeme přátelsky diskutovat.

Ehm...my se chováme jako děti? A kdo má tady potřebu urážet toho druhého veřejně ještě k tomu v sekci "omluvenky"? To se mi zdá dětinské. A pak ještě napíšete, že si jdete povídat o klucích, abyste tomu dodaly korunu.

A ne, Karin opravdu není normální. Ani já ne. A každý den se probouzím s pocitem, že jsem za to vděčná. Být v dnešní době považován za "normální" znamená být ovcí davu a to děkujeme pěkně, slovo "normální" nás uráží.

Kolik tady padlo slov... Prosím tě, Jančo, zjisti si laskavě, co slovo ku*va znamená, než to začneš používat. Jako nána se také necítím a myslím, že používáš zbytečně ostré výrazy, které se sem nehodí.

A poslední odpověď na závěr- místo toho, abyste tvrdily, jak příběhy od Karin stojí za houby, můžete si raději zkusit nějaký přečíst. Pak vyrukujte s konstruktivní kritikou, pokud vás nějaká výtka napadne. (s mými příběhy máte pravdu, ty opravdu stojí za zlámenou bačkoru, jenže já teprve začínám. Mě si urážejte dle libosti. Ale neotevírejte si ústa na mé přátele!)

Doufám, že naše neshody jednou pominou a přeji vám hezký den!

Kate Černobílá


P.S.: Anahitel, moc děkuji!

Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Kate Černobílá, Karin, 3. 7. 2014 19:15)

Jelikož vyrážíme na výpravu za žraloky do Itálie, nebudeme ve zmíněné dny tady.
Děkujeme za pochopení!

Re: Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Sarah, 5. 7. 2014 12:58)

A koho zajímá, že budete pryč? Obě jste stejné! Pořád se chováte, jako by se svět točil jen kolem Vás. A povídky tady chcete jen proto, abyste mohli psát, jaké tam jsou chyby a že to nemá zápletku a tak. Prý pomoct! Jen komandovat!! Myslíte si, že když napíšete dvě nebo pět stránek nějakého příběhu, že jsou z Vás zkušené spisovatelky! Přitom Vaše psaní příběhu, stojí za staré kulové! Běžte si do Itálie, a pište tam ty své "příběhy", snad dostanete alespoň trochu rozumu.

Re: Re: Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Janča, 5. 7. 2014 13:05)

Ano, souhlasím se Sarah! Děláte ze sebe spisovatelky, a přitom jste jak malé děcka. V každém článku, Karino, píšeš o své oblíbené kapele.
"Moje oblíbená kapela udělala to! A je to nejlepší kapela!" A ještě: "Bez urážky, ale nesnáším tento typ hudby..." Jsi normální?! Karino?! Běž si do té blbé Itálie i s Kateinkou! Snad dostanete obě rozum, protože nejstte normální. A ano, Sarah. Ony si fakticky myslí, že svět se točí jen kolem nich!

P.S. Vy dvě, Kateina a Karina, jste takové kurviska! Člověk by se z vás posral. Nány jedny pitomé! Jste jak děti! Rozežrané děcka!

P.P.S: Sarah, napíšu ti na e-mail, a popovídáme si tam o těch dvou.

Re: Re: Re: Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Sarah, 5. 7. 2014 13:07)

O těch dvou ne, nemám na ně náladu! Spíš a našich klucích, ne?

Re: Re: Re: Re: Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Anahitel, 5. 7. 2014 21:40)

Smím se zeptat jestli vám to za to stojí? Tímhle jen dokazujete jak máte nevhodné chovaní. Nadávat přes internet? Myslela jsem si, že aspoň děvčata nejsou takové, ale mýlila jsem se.
Rozežrané děcka? Prosím? Je mi vás dámy líto.

Re: Re: Re: Re: Re: Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Klárka, 6. 7. 2014 10:09)

No, já se Sarah a Jančou souhlasím. Obě si myslí, jaké jsou kdoví co, a přitom se opravdu chovají jak děcka. Karino a Kate, je mi vás líto, ale zkuste se opravdu zamyslet nad tím, jestli chcete ke každému příběhu psát, co tomu chybí. Ano, každý to sem tam ocení, ale když to píšete furt! Třeba taková Viktorie Křenková. Dívala jsem se na její blog typu deník, a taky. Má tam příběh a vy pořád, co tomu chybí, že to má upravit. Máte alespoň nějakou školu s pravopisem a tak? Viky tam pak psala jen dobře a fajn. Moc vám za to neděkovala. Jednou jsem si s ní psala, a ona mi řekla, že jí Karin a Kate pořád buzerují. "Máš tam plno pravopisných chyb!" Hele, vy nejste spisovatelky. Vy se to taky budete celý život učit, jak se správně píše. A nemůžete si říct, že umíte všechno ohledně pravopisu a psaní. Nemůžete někomu říkat, jaké má z psaní hodnocení! Víte, jak to myslím?

Užijte si Itálii! Ale prosím, jak se vrátíte, nechte Viky už být. Řekla jsem jí, ať vám něco napíše. Ne výhružně, ale tak...uvidíte.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Karin, 19. 7. 2014 22:27)

Hele, nevím, co na to napíše Kate, ale proč nás urážíte v Listině omluv? Každý má právo si založit blog, a je mně osobně úplně jedno, že vás nezajímá, že jsme jely do Itálie.
My jsme si dobře vědomy, že nejsme normální, skoro tak dobře, jakože nejsme spisovatelky. Nápad na tuto stránky vznikl tak, že jsme se pokusily napravit chyby ostatních klubů, které jsou vypsány na hlavní stránce.
A co že jste to ještě říkaly? Že naše příběhy nestojí za nic? Prosím, až předneseš nějaký argument, PROČ, tvůj názor budu akceptovat. Já nemám potřebu k příběhům jiných psát "Dobrý", i když tam sakra vidím chyby. My nikoho nebuzerujeme, jak říkáte, a pomlouvat nás je ubohé. rozesmála mě věta "půjdeme si povídat o klucích". tím krásně ukážete, jak jste povrchní.
A ano, Scorpions- hele, slyšely jste od nich JEDINOU píseň? A i kdyby, je má věc, co si píši na SVŮJ blog. Já mám tu kapelu ráda, protože jsou opravdovými umělci, a jejich skladby mě inspirují. Kdyby vás to zajímalo, NIKDY je nepřestanu poslouchat, protože na rozdíl od popových kapel jsou vlastně nesmrtelní. Respektive jejich písně. A o hudbě, kterou nemám ráda, si také mohu psát, co chci, když jí sprostě neurážím, a mám pro svůj názor argumenty.
Je mi líto, co si o nás myslíte, ale jsme jen upřímné. Náš blog prosím není facebook, nemusíte mít nejmenší potřebu nás urážet.
A ještě něco- pět a přes dva tisíce stránek je trochu rozdíl, ne?
Svět se netočí kolem nikoho, ani kolem vás, milé slepé ovečky davu...
Přeji vám šťastný život, a snad si jednou uvědomíte, že na vaší straně pravda není...

Re: Re: Re: Re: Re: Omlouváme se- 3.7.-20.7.

(Karin, 19. 7. 2014 22:39)

Mimochodem tobě moc děkuji, máš absolutní pravdu.